
Арматуралық шеге-сынық, 600 мм, арматуралық, D 17 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматуралық сынық-ұзындығы 600 мм және диаметрі 17 мм болатын 25275 шеге әр түрлі құрылымдарды — ғимараттарды, қоршауларды, ағаш ыдыстарды, еден мен қабырға қаптамаларын бөлшектеуге арналған. Құрал құрылыс алаңында, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Тырнақ сынықтарының материалы соғылған болат St35GS болып табылады, сондықтан ол берік және сенімді. Шегелеуші-сынық беті ойықталған арматуралық шыбықтан жасалған, ол қолда сырғып кетпейді. Құралдың екі жұмыс бөлігі бар — шегелерді алуға арналған ойығы бар және құрылыс материалдарын жыртуға арналған бір бөліктен тұратын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.88 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | бөлшектеу жағы |
| Профиль түрі | арматурный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024732 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

