
Қашау-қашау, жалпақ, 8 мм, "Арефино" ағаш сабы Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
24245 ағаш сабы бар 8 мм жалпақ қашау-қашау — ағаш ұстасы мен ағаш ұстасы жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмайтын құрал. Ол кез келген қаттылықтағы табиғи ағашта шағын тікбұрышты ойықтарды іріктеу және аршу, ойықтарды алу үшін пайдалы. Соққылы қашауды балғамен немесе кішкене балғамен соғуға болады, сондықтан ол материалға оңай кесіледі және контурдың біркелкі болуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қашау жүзі беріктігі жоғары 65 Г конструкциялық болаттан жасалған, бұл құралдың кесу қасиеттері мен ресурсын арттырады. Пышақтың жұмыс бөлігінің 0,7 ұзындығындағы құралдың қаттылығы 58-63 HRC құрайды, сондықтан кесу жиегі өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Тұтқа артқы жағында металл сақинамен жабдықталған, ол балғамен немесе балғамен соғылған кезде ағаштың бөлінуіне жол бермейді. Ағаш тұтқасы лакпен қапталған, сондықтан ол уақыт өте келе бұзылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Кенептің ұзындығы | 110 мм |
| Кенептің ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 242-Долота |
| Жайма материалы | У7 |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607070050155 |
- Бағасы: 1 656 ₸

