
Қашау-қашау, жалпақ, 28 мм, екі компонентті тұтқа, Барс металл қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпақ қашау-қашау Барс 24653, 28 мм, екі компонентті тұтқасы және металл қаптамасы бар, тікбұрышты ойықтарды іріктеуге, қырларын алып тастауға, кертпелі қосылыстарды өңдеуге және басқа да ағаш ұстасы мен ағаш ұстасы жұмыстарына арналған. Ол кез келген қаттылықтағы қатты ағашпен жұмыс істеу үшін қолданылады. Соққылы қашау материалға оңай батырылады, себебі оның тұтқасын балғамен немесе кішкене балғамен соғуға болады. Жұмыстың нәтижесінде ұқыпты, тегіс контур алынады. Артықшылықтары Кенеп хром-ванадий тобындағы 40ХФА болаттан жасалған, легірлеуші элементтер құралға беріктік береді. Құрал 57-62 HRC (пышақтың жұмыс бөлігінің ұзындығының 2/3) қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан кесу жиегі қайрауды жақсы ұстайды және жоғары жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Пышақ зауытта 20-35° бұрышта қажетті өткірлікке дейін қайралады, қайрауды жылына 1-2 реттен артық емес ұстау қажет. Металл төсеніш қашаудың балғамен немесе балғамен соғылуынан деформациясын болдырмайды. Бедерлі элементтері бар екі компонентті резеңкеленген тұтқа жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді, өйткені қолында сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Кенептің ұзындығы | 138 мм |
| Кенептің ені | 28 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.267 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 242-Долота |
| Жайма материалы | CrV |
| Тұтқа | екі компонентті резеңкеленген |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046051 |
- Бағасы: 2 037 ₸

