
Қашау-қашау жинағы, 6-12-18-24 мм, жалпақ, ағаш тұтқалар Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 6-12-18-24 мм, ағаш тұтқалары бар Спарта 242405 жалпақ қашау қашау жинағы құлыптардың астындағы ойықтарды алу және аршу, ағаштағы ойықтарды алу, жоңқаларды бөлу және басқа да ағаш ұстасы мен ағаш ұстасы жұмыстарына пайдалы. Соққылы қашаулар материалға оңай кесіледі, тегіс кесуді қамтамасыз етеді, өйткені олардың ұшын балғамен немесе кішкене балғамен соғуға болады. Артықшылықтары Қашау 58-63 HRC (пышақтың жұмыс бөлігінің ұзындығы 0,7) қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан пышақ ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді. Қашаулардың кесу жиектері зауытта 20-35 ° бұрышпен өткір қайралады, кәсіби қолдану кезінде жүздің өткірлігін жылына 2 реттен көп емес, үй жағдайында жылына 1 рет ұстап тұруға тура келеді. 55 маркалы конструкциялық көміртекті болат қашаулардың қажетті қаттылығын және жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Тұтқаның артқы жағындағы металл сақина оның соққы әсерінен деформациялануына жол бермейді. Қашау жүзі ағаш тұтқаға мықтап жалғанған, түйіскен жері қосымша металмен нығайтылған. Тұтқа ылғалдан және мерзімінен бұрын тозудан сенімді қорғау үшін лакпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Кенептің ұзындығы | 110 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 242-Долота |
| Жиынтықтағы саны | 4 |
| Жайма материалы | Carbon Steel |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жиынтықтағы кенептердің ені | 6-12-18-24 мм |
| Штрих-код | 4044996068329 |
- Бағасы: 2 464 ₸

