
Тегіс қашау-қашау жинағы, 4 дана, 8-12-18-24 мм, екі компонентті тұтқа, Барс металл қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8-12-18-24 мм жалпақ қашаулар жинағы Барс 24452 екі бөліктен тұратын тұтқасы және металл қаптамасы бар, 4 дана, ағаш өңдеушілер мен ағаш ұсталарына ағаш өңдеу кезінде пайдалы: ойықтарды іріктеу, ойықтарды алу, шыбықтарды пішіндеу және т.б. Қашау-қашау балғаның немесе кішкене балғаның әсерінен ағашқа оңай кесіледі және ұқыпты контуры бар тікбұрышты ойықты алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары беріктік — қашау жүзі хромованадий тобындағы жоғары сапалы 40ХФА болаттан жасалған. Кесу жиегі өзінің өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды — пышақтың жұмыс бөлігінің ұзындығының 2/3 бөлігі 57-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Арнайы жабдықта қайрау — пышақ зауытта 20-35° бұрышпен өңделеді, оның өткірлігін үйде де сақтау оңай. Деформациядан қорғау — металл төсем тұтқаның балғамен немесе балғамен соғылуынан сынуын болдырмайды. Ыңғайлы жұмыс — пластиктен және резеңкеден жасалған екі компонентті тұтқа қолға сырғып кетпейді. Сөмке жиынтықта — жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Кенептің ұзындығы | 138 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 1.313 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 243-Қашаулар |
| Жиынтықтағы саны | 4 |
| Жайма материалы | CrV |
| Тұтқа | екі компонентті резеңкеленген |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жиынтықтағы кенептердің ені | 8-12-18-24 мм |
| Штрих-код | 4044996068312 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

