
Қашаулар жинағы 4 дана, 6-12-18-24 мм, жалпақ, Спарта пластикалық соққы тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
6-12-18-24 мм пластикалық соққылы тұтқалары бар 4 бөліктен тұратын Спарта 243975 жалпақ қашаулар жинағы ағаш өңдеу үшін қолданылады — әртүрлі ені бар ойықтар мен ойықтарды іріктеу, ойықтарды алу, беттерді тазалау. Қашаулар балғамен немесе балғамен соғуға төтеп бере алады, өйткені металл артқы жағы тұтқаны деформациядан қорғайды. Жинақ ағаш өңдеушілерге, ағаш ұсталарына, жиһаз жасаушыларға, сондай-ақ өз қолдарымен жұмыс істейтіндерге жарайды. Кенептің артықшылықтары құралдың қажетті қаттылығы мен жоғары беріктігін қамтамасыз ететін жоғары сапалы 55 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған. Қашаулар 58-63 HRC (пышақтың жұмыс бөлігінің ұзындығының 2/3) қаттылығына дейін шыңдалған, бұл дәл және дәл кесуге және құралдардың кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді. Жұмыс жиектері ағашты дәл және жылдам кеседі, өткірлігін 6-12 айға дейін сақтайды, өйткені олар арнайы жабдықта 20-35° бұрышпен қайралады. Тұтқалар беріктігі жоғары пластмассадан жасалған, сондықтан деформация қаупінсіз соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Қашаулар тұтқалардың ашық қызғылт сары түсіне байланысты басқа құралдар арасында жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Кенептің ұзындығы | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 291 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 149 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 243-Қашаулар |
| Жиынтықтағы саны | 4 |
| Жайма материалы | Carbon Steel |
| Тұтқа | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жиынтықтағы кенептердің ені | 6-12-18-24 мм |
| Штрих-код | 4044996036656 |
- Бағасы: 2 487 ₸

