
Қашаулар жинағы, 6-12-18-24 мм, жалпақ, ағаштан жасалған Спарта тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
6-12-18-24 мм ағаш ұстағыштары бар Спарта 243965 жалпақ қашаулар жинағы ағаштан жасалған қолмен жұмыс істеуге арналған — ойықтарды аршу, ойықтарды алу, ойықтарды кесу. Жиынтықта 4 құрал бар, бұл жұмыс парағының оңтайлы енін таңдауға мүмкіндік береді. Жинақ ағаш өңдеушілерге, жиһаз жасаушыларға және ағаш ұсталарына пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Қашаулар тозуға төзімділігімен, қаттылығымен және беріктігімен ерекшеленетін жоғары сапалы 55 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған. Жұмыс пышағының қаттылығы (ұзындығы кемінде 0,7) 58-63 HRC диапазонында, сондықтан кесу жиектері ұзақ уақыт бойы өткірлігін сақтайды және жоғары жұмыс тиімділігін қамтамасыз етеді. Кенептерді өндіруші арнайы жабдықта 20-35° бұрышпен қайрайды, бұл жұмыстың жоғары сапасы мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Ағаш тұтқалар лакпен қапталған, бұл олардың сенімділігі мен пайдалану мерзімін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Кенептің ұзындығы | 110 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 124 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 243-Қашаулар |
| Жиынтықтағы саны | 4 |
| Жайма материалы | Carbon Steel |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жиынтықтағы кенептердің ені | 6-12-18-24 мм |
| Штрих-код | 4044996065915 |
- Бағасы: 2 387 ₸

