
Қашау жалпақ, 8 мм, "Арефино" ағаш сабы Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар 8 мм 24308 жалпақ қашау ағаш ұстасы мен ағаш ұстасы жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ол ойықтарды іріктеуге және тазалауға, қырларын алуға, жоңқаларды бөлуге және т.б. арналған. Қашау тегіс, төртбұрышты ойықты алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ұлғайтылған жұмыс ресурсы — қашау жүзі қаттылықты, беріктікті және тозуға төзімділікті біріктіретін 65 Г құрылымдық болаттан жасалған. 58-63 HRC қалақшасының жұмыс бөлігінің 2/3 бөлігінің қаттылығына байланысты пышақ өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Ағаш сабы кеуіп кетуден және ылғалдан сенімді қорғау үшін лакпен қапталған. Ыңғайлы пішінінің арқасында тұтқа қолға жақсы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Кенептің ұзындығы | 110 мм |
| Кенептің ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.115 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 243-Қашаулар |
| Жайма материалы | У7 |
| Тұтқа | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607070050049 |
- Бағасы: 1 331 ₸

