
Қашау, 38 мм, жалпақ, пластикалық сабы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалақшасының ені 38 мм және пластик тұтқасы бар жалпақ қашау Спарта 244405 жұқа ағаш өңдеуге арналған. Ол ойықтар мен жиектерді тазалауға, фаскаларды алуға, шағын тікбұрышты ойықтарды кесуге мүмкіндік береді. Қашау ағаш ұстасында, жиһаз жасауда қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Кенеп жоғары сапалы 55 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктік пен жақсы кесу қасиеттеріне ие. Қашаудың қаттылығы пышақтың жұмыс бөлігінің 2/3 бөлігінің ұзындығы бойынша 50-55 HRC құрайды, бұл кесу жиегінің ұзақ уақыт бойы күңгірттенбеуіне мүмкіндік береді. Арнайы жабдықта 20-35° бұрышпен қайраудың арқасында пышақтың жоғары өткірлігі мен жұмыс дәлдігі қамтамасыз етіледі. Берік пластмасса сабы қолда ұстауға ыңғайлы, сондықтан қашаумен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқаның ашық түсі қашаудың жұмыс кеңістігінде жоғалып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Кенептің ұзындығы | 100 мм |
| Кенептің ені | 38 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 258 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.267 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 244-Пластмасса сабы бар қашаулар |
| Жайма материалы | Carbon Steel |
| Тұтқа | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101125 |
- Бағасы: 974 ₸

