
Қашау-қашау "Жолбарыстың көзі", 28 мм, екі компонентті резеңкеленген сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашау-қашау Matrix "Жолбарыстың көзі" 24520, 28 мм, екі компонентті резеңкеленген тұтқасы бар, ағаш ұстасы мен ағаш ұстасында, жиһаз өндірісінде қолданылады. Оның көмегімен ойықтарды кесуге, ойықтарды пішіндеуге, шыбықтар мен розеткаларды тазалауға, ойықтарды кесуге болады. Қашау қашау балғамен немесе балғамен соғуға төтеп бере алады, өйткені металл артқы жағы оны деформациядан қорғайды. Артықшылықтары Кенеп хром-ванадий тобындағы легирленген болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі, тозуға төзімділігі жоғарылайды және құралдың қажетті қаттылығына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Қашау-қашау 65 HRC (пышақтың жұмыс бөлігінің ұзындығы 0,7) қаттылығына ие, сондықтан ол кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Ұстара тәрізді өткір жүзі зауытта 20-35° бұрышпен өңделеді, кем дегенде 6 айдан кейін қайта қайрау қажет. Конструкцияда тұтқадан өтетін металл штанга қарастырылған, бұл құралдың беріктігі мен беріктігін арттырады. Резеңке ендірмелері мен саусақ астындағы тіректері бар екі бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді және жұмыс кезінде шаршауды азайтады. Қашау кәсіби қол құралына жатады, бірақ оны үйде де қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Кенептің ұзындығы | 138 мм |
| Кенептің ені | 28 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.306 кг |
| Топ | Долота,стамески,резцы по дереву |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 245-Резеңкеленген сабы бар "MATRIX" "Жолбарыстың көзі" қашау-қашау |
| Жайма материалы | CrV |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016269 |
- Бағасы: 1 582 ₸

