
Балта ТП11-08, 800 г, құрастырылған, соғылған, Сибртех ағаш балта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі бар Sibrtech TP11-08 21619 соғылған балта, ағаш балтамен құрастырылған, тұрмыста қолдануға арналған әмбебап құрал. Олармен әртүрлі тұқымды сүректерді шабуға және шабуға, жартылай кәсіби тапсырмаларды орындауға болады. Құрал саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі 45 болаттан еркін соғу әдісімен жасалған, бұл оның қажетті беріктігіне кепілдік береді.50-52 HRC оңтайлы қаттылығына байланысты кесу жиегі қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және беріктігімен сипатталады.Ағаштан жасалған балта қоршаған ортаның жағымсыз әсерінен қорғау үшін түссіз лакпен қапталған.Кенептің салмағы 800 г жеңіл болғандықтан, қарқынды пайдалану кезінде де қолдардағы шаршау азаяды.Тұтқаның ұзындығы 390 мм жеткілікті күшті соққылар жасауға мүмкіндік береді, бұл кесудің тиімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.135 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жайманың салмағы | 800 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 390 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996044972 |
- Бағасы: 2 866 ₸

