
Балта ТП11-10, 1000 г, құрастырылған, соғылған, Сибртех ағаш балта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ТП11-10 21621 соғылған балта, салмағы 1000 г жұмыс бөлігі, ағаш балтамен құрастырылған, тұрмыста қолдануға арналған әмбебап құрал. Олармен әртүрлі тұқымды сүректерді шабуға және шабуға, жартылай кәсіби тапсырмаларды орындауға болады. Құрал саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі 45 болаттан еркін соғу әдісімен жасалған, бұл оның қажетті беріктігіне кепілдік береді.50-52 HRC оңтайлы қаттылығына байланысты кесу жиегі қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және беріктігімен сипатталады.Ағаштан жасалған балта қоршаған ортаның жағымсыз әсерінен қорғау үшін түссіз лакпен қапталған.Кенептің салмағы 1000 г болғандықтан, қолданылатын күш бөренені бірнеше соққымен кесуге мүмкіндік береді.Тұтқаның орташа ұзындығы 450 мм жеткілікті күшті соққылар жасауға мүмкіндік береді, бұл кесудің тиімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.325 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 166 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жайманың салмағы | 1000 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 450 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996104850 |
- Бағасы: 3 449 ₸

