
Балта, 1000 г, талшықты талшықты балта Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1000 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балта бар Спарта 21641 балтасы шаруашылықта кеңінен қолданылады. Оның арқасында учаскеде отын дайындауға, бұтақтарды кесуге, қазықтарды қайрауға және басқа жұмыстарды орындауға болады. Жартылай шеңберлі кесу жиегі жұмысты жеңілдетеді, себебі. ағашқа оңай кесіледі.АртықшылықтаРыболат 60 Г берік болаттан еркін соғу әдісімен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Балтаның басы коррозиядан қорғауды қамтамасыз ететін бояумен жабылған.Пышақ өзінің өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды және 50 HRC қаттылығына дейін сөндіру арқылы беріктігімен сипатталады.Талшықты шыны балта ылғалға, ультракүлгін сәулелерге және қоршаған ортаның басқа да жағымсыз әсерлеріне төзімді, сонымен қатар жұмыс кезінде берілетін ауытқуларды азайтады.Тұтқадағы басты бекіткіш ретінде беріктігі жоғары эпоксидті шайыр қолданылады, бұл бекітудің сенімділігіне кепілдік береді.Резеңке кірістірулер мен балтаның қисық пішіні құралдың сенімді ұсталуына ықпал етеді.Пышақтың салмағы 1000 г және тұтқасының ұзындығы 470 мм күшті соққы үшін жақсы тербеліс жасауға мүмкіндік береді, бұл кесу тиімділігін арттырады.Тұтқадағы саңылаудың арқасында балтаны ықшам сақтау үшін іліп қоюға немесе білекке бекіту үшін жіпті пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.563 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 172 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жайманың салмағы | 1000 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 470 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996044927 |
- Бағасы: 3 481 ₸

