
Соғылған балта, құрастырылған, 1100/1480 г, ағаш балта, 520 мм, тайга "Жолбарыс", Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Жолбарыс" 21695 соғылған тайга балтасы, салмағы 1100/1480 г, 520 мм ағаш балтамен құрастырылған, ағашты кесу, жару және шабу үшін қолданылады. Пышақтың радиустық пішіні терең кесуге мүмкіндік береді және ағашқа түсетін қысым аймағын азайтады.Артықшылықтарыжоғары ресурс және ауыр жүктемелерге төзімділік — 60 Г болаттан жасалған қалақ 50 HRC қаттылығына дейін аймақтық шыңдаудан өтті.Сынуға және жарылуға төзімділік — төсем тұтас металл дайындамадан соғылған.Жүріс орнындағы сына — балта басына мықтап бекітілген.Коррозиядан қорғау — мата лак-бояу жабынымен өңделген.Сенімді балта — ағаш тегістелген, тегістеуішпен және қорғаныш пленкамен жабылған.Үлкен соққы күші — балтаның салмағы 1480 г және ұзындығы 520 мм тұтқасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 1100 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 520 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607020531307 |
- Бағасы: 4 579 ₸

