
Соғылған балта, құрастырылған, 890/1200 г, ағаш балта, 400 мм, АО, (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 890 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 400 мм, жалпы салмағы 1200 г ағаш балтасы бар соғылған АО 21661 балтасы ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған, кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы.Артықшылықтарысапалы өнімділік — пышақ 60 Г болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Қайралған балта жүзін сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Кенепті сенімді бекіту — жүріс бөлігінде болат сына орнатылған.Сыртқы әсерлерден қорғау — ағаш балта олифамен қапталған.Қатты соққы — балтаның салмағы 1200 г, сабының ұзындығы 400 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.186 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 890 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4630001880040 |
- Бағасы: 4 032 ₸

