
Соғылған балта, құрастырылған, 1200/1500 г, ағаш балта, 500 мм, Б3, (Еңбек) Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған балта 21692, 1200/1500 г, 500 мм, Б3 ағаш балтамен құрастырылған, ағашты шабуға және шабуға арналған. Бұл құрылыс алаңында және саяжайда ағашты өрескел өңдеуге арналған таптырмас құралға айналады.Артықшылықтарыбалта басы 60 Г аспаптық болаттан жасалған және 50 HRC қаттылығына дейін аймақтық шыңдалған, бұл құралдың беріктігі мен жоғары жүктемелерге төзімділігін береді.Балта сынуға және жарылуға ұшырамайды, өйткені тұтас металл дайындамадан соғу әдісімен орындалған.Отырғызу орнына орнатылған сына балта мен бастың сенімді қосылуына кепілдік береді.Кенепті коррозиядан қорғау ретінде лак-бояу жабыны қолданылады.Қайың балтасы тегістеледі, содан кейін шпатлевкамен және пленкамен жабылады, т. оның теріс факторлардан қорғанысы қамтамасыз етіледі.Құрал ұзындығы 500 мм және салмағы 1500 г тұтқамен жабдықталған, бұл тиімді кесу үшін күшті соққыға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 1200 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607173590459 |
- Бағасы: 4 135 ₸

