
Соғылған балта, құрастырылған, 890/1200 г, ағаш балта, 500 мм, АО, (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 890 г жұмыс бөлігі және ұзындығы 500 мм ағаш балтасы бар соғылған АО 21663 балтасы, жалпы салмағы 1200 г, ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және кесуге арналған, кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы.Артықшылықтарысапалы өнімділік — пышақ 60 Г болаттан жасалған және қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған.Қайралған балта жүзін сатып алғаннан кейін бірден пайдалануға болады.Кенепті сенімді бекіту — жүріс бөлігінде болат сына орнатылған.Сыртқы әсерлерден қорғау — ағаш балта олифамен қапталған.Қатты соққы — балтаның салмағы 1200 г, сабының ұзындығы 500 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.231 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 890 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4630001880064 |
- Бағасы: 4 839 ₸

