
Балта, соғылған, құрастырылған, 800/1060 г, ағаш балта, 500 мм, аңшылық, АО (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және 500 мм ағаш балтасы бар, жалпы салмағы 1060 г соғылған АО 21665 аңшылық балта ағаш ұстасы үшін қолданылады. Ол кез келген түрдегі ағашты кесуге және шабуға өте қолайлы. Құрал елде немесе жеке үй шаруашылығында кәсіби емес мақсатта пайдалануға арналған.Артықшылықтарыбалта басының сенімділігі мен беріктігіне 60 Г болаттан жасалған жоғары сапалы өңдеу және шыңдау арқылы қол жеткізіледі.Пышақты қайрау зауытта жүзеге асырылады, яғни құрал жұмысқа толығымен дайын.Кенеп балтадан ұшып кетпейді, себебі кіру орнында болат сына орнатылған.Тұтқасы қайыңнан жасалған және кеуіп кетуден қорғау үшін кептіру майымен сіңдірілген.Құралдың салмағы 1060 г және тұтқасының ұзындығы 500 мм күшті соққы үшін үлкен тербеліс жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 800 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4630001880088 |
- Бағасы: 4 895 ₸

