
Соғылған балта, құрастырылған, 1340/1700 г, ағаш балта, 500 мм, А2 (Ижевск) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1340 г жұмыс бөлігі және 500 мм ағаш балтасы бар соғылған темір балта А2 21674, жалпы салмағы 1700 г, ағаш ұстасы жұмыстарына жарамды. Құрал ағаштың кез келген түрін кесуге және шабуға оңтайлы.Артықшылықтарыбалта басы 60 Г болаттан жасалған және шыңдалған, соның арқасында ол қажетті беріктік сипаттамаларына ие.Шеберге балта дайындауға уақыт жұмсаудың қажеті жоқ, өйткені ол зауытта қайралған.Отырғызу орнындағы болат сына жұмыс кезінде пышақтың сырғып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады.Ағаш балта сыртқы ортаның жағымсыз әсерінен қорғау үшін кептіру майымен сіңдірілген.Балтамен ірі бөренелер мен діңгектерді кесуге болады, өйткені оның ұзын сабы 500 мм, салмағы 1700 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.733 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 1340 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 500 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4630001880187 |
- Бағасы: 5 083 ₸

