
Соғылған балта, құрастырылған, 600/850 г, ағаш балта, 350 мм, Б1, (Еңбек) Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған балта 21690, 600/850 г, 350 мм, Б1 ағаш балтамен құрастырылған, ағашты өрескел өңдеуге арналған тиімді шешім. Олар көптеген шаруашылық және құрылыс жұмыстарын орындай алады: бұтақтарды кесу, отын дайындау, қабығын дайындамалардан бөлу және т.б.Артықшылықтарыжапырақтың жоғары өнімділігіне 50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған 60 Г аспаптық болат арқылы қол жеткізіледі.Басы тұтас металл дайындамадан соғылған, осылайша оның құрылымдық беріктігіне қол жеткізіледі және жарықтар мен чиптердің пайда болу қаупін болдырмайды.Балта басына орнатылған сына олардың сенімді бекітілуінің кілті болып табылады.Лак-бояу жабыны кенепті коррозиядан қорғауға кепілдік береді.Балтаға тегістеуіш пен пленка жағылады, сонымен қатар ол тегістеледі, бұл ағашты жағымсыз әсерлерден қорғауға мүмкіндік береді.Ұзындығы 350 мм және салмағы 850 г шағын тұтқасының арқасында балта рюкзакқа оңай сыяды, бұл әсіресе жаяу серуендеуге қатысты.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.905 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 350 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607020530928 |
- Бағасы: 3 132 ₸

