
Соғылған балта, құрастырылған, 600/930 г, ағаш балта, 450 мм, тайга "Бұғы", Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Бұғы" 21694 соғылған тайга балтасы, салмағы 600/930 г, 450 мм ағаш балтамен құрастырылған, ағашпен жұмыс істегенде кеңінен қолданылады. Оның көмегімен шабуды, шабуды және шабуды жүзеге асыруға болады. Радиусты пішінінің арқасында пышақ ағашқа терең кесіледі, бұл жұмыстың тиімділігін қамтамасыз етеді. Балта үй шаруашылығында да, табиғатта белсенді уақыт өткізуді ұнататындар үшін де пайдалы болады.Артықшылықтарыбалта басы 60 Г аспаптық болаттан жасалған және 50 HRC жоғары қаттылыққа дейін аймақтық сөндіруден өткен, сондықтан балта жоғары жүктемелерге төтеп беруге арналған.Балтаның механикалық зақымдануға төзімділігіне тұтас металл дайындамадан соғу әдісімен дайындау есебінен қол жеткізіледі.Кенепті коррозиядан қорғау ретінде лак-бояу жабыны қолданылады.Балта конструкциясында сына қарастырылған, ол жұмыс бөлігінің құлау қаупін болдырмайды.Балта қайыңнан жасалған, тегістелген, қорғаныш замазкамен және пленкамен жабылған.Тұтқаның орташа ұзындығы 450 мм және балтаның жеңіл салмағы 930 г үлкен тербеліс жасауға және құралды ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.933 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 450 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | береза |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607020531291 |
- Бағасы: 4 323 ₸

