
Балта, 600 г, құрастырылған, соғылған, ағаш балта Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш балтамен құрастырылған, салмағы 600 г жұмыс бөлігі бар соғылған Спарта 21605 балтасы қарапайым шаруашылық міндеттерді шешуге пайдалы. Олармен бұтақтарды кесуге болады, құрал отын жинауға да жарамды. Жартылай шеңберлі кесу жиегі тапсырмаларды орындауды жеңілдетеді.Артықшылықтарытопор еркін соғу әдісімен 45 болаттан жасалған, сондықтан ол қажетті беріктік сипаттамаларына ие.Кесу жиегі 50 HRC оңтайлы қаттылыққа дейін шыңдалған, соның арқасында ол тозуға төзімділігімен ерекшеленеді және өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Ағаш балта кеуіп кетпес үшін лакпен қапталған.600 г кенептің жеңіл салмағы ұзақ жұмыс істегенде қолдардағы шаршауды азайтады.Балта ұзындығы 360 мм шағын тұтқасының арқасында ықшам, сондықтан оны тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.834 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 360 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996048543 |
- Бағасы: 2 491 ₸

