
Балта, 600 г, талшықты шыны балта Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балта бар Matrix 21640 балта үй шаруашылығында кеңінен қолданылады. Оның арқасында учаскеде отын дайындауға, бұтақтарды кесуге, қазықтарды қайрауға және басқа жұмыстарды орындауға болады. Жартылай шеңберлі кесу жиегі жұмысты жеңілдетеді, себебі. ағашқа оңай кесіледі.АртықшылықтаРыболат 60 Г берік болаттан еркін соғу әдісімен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Балтаның басы коррозиядан қорғауды қамтамасыз ететін бояумен жабылған.Пышақ өзінің өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды және 50 HRC қаттылығына дейін сөндіру арқылы беріктігімен сипатталады.Талшықты шыны балта ылғалға, ультракүлгін сәулелерге және қоршаған ортаның басқа да жағымсыз әсерлеріне төзімді, сонымен қатар жұмыс кезінде берілетін ауытқуларды азайтады.Тұтқадағы басты бекіткіш ретінде беріктігі жоғары эпоксидті шайыр қолданылады, бұл бекітудің сенімділігіне кепілдік береді.Резеңке кірістірулер мен балтаның қисық пішіні құралдың сенімді ұсталуына ықпал етеді.Кенептің 600 г шағын салмағы қолдардағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді, бұл әсіресе үлкен көлемдегі жұмыстарға қатысты.Тұтқаның ұзындығы 380 мм күшті соққы үшін жақсы тербеліс жасауға мүмкіндік береді, бұл кесудің тиімділігін арттырады.Тұтқадағы саңылаудың арқасында балтаны ықшам сақтау үшін іліп қоюға немесе білекке бекіту үшін жіпті пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.975 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 380 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000428 |
- Бағасы: 3 313 ₸

