
Балта, 600 г, талшықты талшықты балта Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Спарта 21637 балтасы кез келген түрдегі ағашты кесуге, шабуға және жаруға арналған. Қарапайым және сонымен бірге әмбебап өнім үй шаруашылығында отын дайындауда, бұтақтарды, ұсақ бөренелерді, қарасораларды және т.б. Жұмыс жиегінің қайрау бұрышы 20-30 градус болғандықтан, пышақ ағашқа оңай кесіледі, сондықтан балтамен жұмыс істеу ыңғайлы.АртықшылықтаРыболат 45 болаттан жасалған, бұл кәсіби емес қолданбаларда оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді.Пышақтың беріктігіне оның кесу жиегінен 25 мм биіктікке дейін 35-40 HRC қаттылығына дейін қатаюы арқылы қол жеткізіледі.Шыны талшықты тұтқа ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені. қоршаған ортаның әсерінен бұзылмайды.Тұтқасы резеңкеленген және иілген пішінге ие, соның арқасында ол қолға сенімді түрде жатады және сырғып кетпейді.Кенептің салмағы 600 г, сондықтан балта қолға көп салмақ түсірмейді.Ұзындығы 375 мм шағын тұтқасы бар балта құрал тасымалдаушыға немесе рюкзакқа оңай сыяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.961 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 383 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 146 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 375 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996104973 |
- Бағасы: 2 518 ₸

