
Балта, 800 г, талшықты шыны балта Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 800 г жұмыс бөлігі және талшықты шыны балтасы бар Matrix 21647 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, орауға және жаруға мүмкіндік береді. Ол саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындау, бұталарды, бұтақтарды кесу және басқа жұмыстар қажет болған жағдайда пайдалы болады.Артықшылықтарыболаттан жасалған болат 45 — балта кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы болып табылады.Коррозиядан қорғау және беріктік — кенеп қорғаныш бояумен қапталған, жүзі 50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Сапалы балта — талшықты шыны қоршаған ортаның жағымсыз әсерлеріне төзімді, механикалық беріктікке ие және тербелістерді басады.Сенімді тұтқа — аздап иілу және резеңкеленген кірістірулер қолдардағы балтаның сырғып кету қаупін азайтады.Ыңғайлы жұмыс — 800 г кенептің жеңіл салмағы қолдардағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.Ықшамдылық — балта ұзындығы 390 мм тұтқамен жабдықталған, сондықтан ол құрал қапшығына оңай сыяды.Тұтқадағы саңылау — балтаны ықшам сақтау үшін іліп қоюға немесе білекке бекіту үшін жіпті пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.192 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 800 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 390 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000435 |
- Бағасы: 3 519 ₸

