
Қайла 1000 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы 900 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кирка Matrix 21829 фиберглассовой резеңкеленген сабы 900 мм, 1000 г үшін қолданылады бау-бақша, құрылыс және бөлшектеу жұмыстары. Талшықты шыныдан жасалған ұзын резеңкеленген тұтқа эргономикалық пішінге ие, екі қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сырғып кетпейді және соққыны жақсы сіңіреді, сондықтан құралды пайдалану оңай. Артықшылықтары Жоғары беріктік және соққыға төзімділік — жұмыс бөлігі еркін соғу технологиясы бойынша 50 болаттан жасалған және 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Таңдау басы тұтқаға "тарту" арқылы бекітіледі — бұл әдіс жұмыс кезінде жұмыс бөлігінің ұшып кетуін толығымен болдырмайды. Коррозияға және тозуға төзімділік — таңдау басына қорғаныс бояуы жағылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.268 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 920 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | кованая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049205 |
- Бағасы: 6 528 ₸

