
Кирка MINI 400 г, фибергласс резеңкеленген сабы 385 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix MINI 21828 талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген тұтқасы бар, 400 г, 385 мм, шағын бау-бақша жұмыстарына, мысалы, топырақты бұзуға арналған. Талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген тұтқа соққыны жақсы сіңіреді және қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Жоғары беріктік және соққыға төзімділік — жұмыс бөлігі еркін соғу технологиясы бойынша 50 болаттан жасалған және 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Коррозияға және тозуға төзімділік — таңдау басына қорғаныс бояуы жағылады. Шаршауды азайту — шағын пикакстың салмағы небәрі 754 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.754 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | кованая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049236 |
- Бағасы: 2 690 ₸

