
ШАҒЫН қайла, қос жазықтықты, 500 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы 385 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
500 г, 385 мм талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген тұтқасы бар Matrix MINI 21826 екі жазықтықты пикакс шағын көлемді бау-бақша жұмыстары үшін қолданылады. Бір жағы күрекпен қайралып, топырақты сындыруға арналған, екіншісі балтаның астына және тамырларды кесуге арналған. Артықшылықтары Жоғары беріктік және соққыға төзімділік — жұмыс бөлігі еркін соғу технологиясы бойынша 50 болаттан жасалған және 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Жұмыстың ыңғайлылығы — резеңкеленген фибергластан жасалған тұтқа қолға сенімді жатады, сырғып кетпейді, сондай-ақ соққыны сіңіреді. Коррозияға және тозуға төзімділік — таңдау басына қорғаныс бояуы жағылады. Шаршауды азайту — шағын пикакстың салмағы небәрі 500 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.857 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | кованая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049267 |
- Бағасы: 3 081 ₸

