
Пешші мен тас қалаушының балға-қайласы 500 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы 385 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 21824 500 г, 385 мм талшықты резеңкеленген тұтқасы бар балға-балғалары пеш жасаушылар, тас қалаушылар және құрылысшылар үшін таптырмас құрал болып табылады. Ол қалау кезінде кірпішті біркелкі бөлуге, сондай-ақ кірпіш бұйымдарын бөлшектеуге жарамды. Артықшылықтары 50 маркалы болаттан жасалған балта еркін соғу технологиясымен жасалған, жұмыс бөлігі 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан құрал ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді және соққыға оңай төтеп бере алады. Фибергласс резеңкеленген тұтқа қолға сырғып кетпейді және дірілді басады, бұл ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Балғаның жұмыс бөлігі коррозияға төзімділігін арттыру үшін қорғаныш бояумен қапталған. Таңдауыштың 500 г шағын салмағы онымен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.88 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 385 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | кованая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049274 |
- Бағасы: 3 178 ₸

