
Соғылған колун, жиынтықта, 1600/1900 г, ағаш балта, 600 мм, (Еңбек) г. Вача Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соғылған темір кескіш Еңбек 21850, 1600/1900, ағаш балтасы бар, отын дайындау үшін шаруашылықта пайдалы болады. Ол отынды жаруды айтарлықтай жеңілдетеді және жұмыстың өнімділігін арттырады. Құрал ағаштың кез келген түріне жарамды және оған кептеліп қалмайды.Артықшылықтарыжоғары жүктемелерге төзімділік — пышақ 65 Г болаттан жасалған.Қаттылығы 50 HRC — шыңдалған кескіш бөлік қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Сапалы орындау — бөлгіш тұтас металл дайындамадан соғылған, бұл оның беріктігін, сынуға және жарылуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Коррозиядан қорғау — мата түссіз лакпен қапталған.Отырғызу орнындағы сына — жұмыс барысында балтаның түсуіне жол берілмейді.Сыртқы ортаның әсеріне төзімділік — ағаш балта қайыңнан жасалған, тегістелген, қорғаныш замазкамен және пленкамен жабылған.Орташа ұзындығы 600 мм және салмағы 1,9 кг болатын қуатты соққы — балта жұмыс тиімділігі үшін кең әткеншек жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жайманың салмағы | 1600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607020537453 |
- Бағасы: 6 149 ₸

