
Колун, 3600 г, резеңкеленген талшықты шыны балта 900 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 3600 г жүзі және ұзындығы 900 мм талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген балтасы бар Matrix 21822 бөлгіші ірі отынды жару үшін кәсіби пайдалануға арналған. Оның кішкентай ілгегі бар, сондықтан оны балғамен соғуға болады, бұл жұмыстың дәлдігі мен өнімділігін арттырады.Артықшылықтарықұрылымдық беріктік — колун 65Г жоғары сапалы болаттан жасалған.Қаттылығы 50 HRC — шыңдалған қалақ қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Талшықты шыны балта — құрал механикалық зақымданудан және қоршаған ортаның зақымдануынан қорықпайды.Ыңғайлы пайдалану — резеңкеленген жабын сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және соққыдан ауытқу деңгейін төмендетеді.Үлкен соққы күші — бөлгіш 900 мм ұзын тұтқамен жабдықталған, пышақтың салмағы 3,6 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 4.775 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 64 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 905 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 3600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000480 |
- Бағасы: 9 569 ₸

