
Сына тәріздес жаймасы 1000 г колун-балта, талшықты талшықты екі компонентті балта 380 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1000 г сына тәрізді жүзі және ұзындығы 380 мм талшықты талшықты екі компонентті балтасы бар Matrix 21815 бөлгіш балта ағашпен жұмыс істеу үшін пайдалы. Ол материалдарды кесуге де, кесуге де мүмкіндік береді. Жұмыс пышағы екі жағынан қалыңдатылған, соның арқасында ағашты оңай сындырады.АртықшылықтаРыболат 45 болаттан жасалған және соғылған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Кесу жиегі 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және қажетті беріктікке ие.Балта талшықты шыныдан жасалған және резеңке төсемдермен жабдықталған, сондықтан ол қолдарда сырғып кетпейді, қоршаған ортаның жағымсыз әсерлеріне төзімді және соққылардың ауытқуын басады.Тұтқадағы тесіктердің арқасында жұмыс кезінде қолдар терлемейді.Балтада жіпке арналған тесік қарастырылған, сондықтан оны пайдалану кезінде құлап қалмас үшін білекке бекітуге болады.Жеңіл салмағы 1 кг және 38 см тұтқасы құралды рюкзакта оңай тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.458 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 1000 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105062 |
- Бағасы: 4 803 ₸

