
Сына тәріздес жаймасы бар 2000 г, резеңкеленген фибергласс балта 880 мм Matrix колун-балта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2000 г сына тәрізді жүзі және ұзындығы 880 мм резеңкеленген талшықты талшықты балтасы бар Matrix 21816 бөлгіш балта жеке шеберлер мен кәсіпқойларға ағашты кесу және кесу үшін пайдалы. Құралдың жұмыс бөлігі бүйірлерінде қалыңдатылған, бұл жұмысты айтарлықтай жеңілдетеді.Артықшылықтарыболаттан жасалған болат 45 — құрал жоғары беріктік көрсеткіштерімен сипатталады.Қаттылық 48-50 HRC — пышақ қайрауды ұзақ уақыт сақтайды.Талшықты шыны балта — балта механикалық зақымға және агрессивті ортаның әсеріне төзімді, сонымен қатар соққыдан болатын тербелістерді жақсы сіңіреді.Ыңғайлы пайдалану — балтадағы резеңке төсемдер құралдың қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді.Тиімді жұмыс — балтаның ұзындығы 880 мм және пышақтың ауыр салмағы 2 кг болғандықтан, қатты соққы қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 3.123 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 89 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 2000 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 880 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105086 |
- Бағасы: 7 742 ₸

