
Колунға арналған тұтқа, тегістелген, Бук, 600 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 600 мм болатын бук ағашынан жасалған Sibrtech 22049 бөлгішке арналған тегістелген балта құралдың басын оның үстіне орнату үшін қолданылады. Сынған балта-бөлгішті жөндеуге мүмкіндік береді. Конустық бөлік құралды құрастыруды жеңілдетеді. Бук ағашының беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары болғандықтан, өнім ұзақ уақыт қызмет етеді.Артықшылықтарыағаш балта мұқият тегістелген, сондықтан оның жанасуға жағымды тегіс беті бар.Сопақша желке сенімді ұстауға ықпал етеді, бұл шаншумен жұмыс істеу қауіпсіздігін арттырады.Балта жасалған ағаш термокамерада кептіріледі, бұл көгеруден сенімді қорғауға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | АК-4 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЗАО "Центр сертификации "Техно Тест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/АК-4.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 220-Балталар |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800042002 |
- Бағасы: 981 ₸

