
Балта, ажарланған, Бук, 400 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бук ағашынан жасалған, ұзындығы 400 мм жылтыратылған Sibrtech 22041 балтасы істен шыққан балта тұтқасын ауыстыруға арналған. Ол жоғары беріктік пен серпімділікке ие, сондықтан айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Балтаның конустық бөлігі балтаның басын бекітуге ыңғайлы.Артықшылықтарыбалта беті жанасуға жағымды, өйткені ол екі рет тегістеу арқылы өңделеді.Ағаш балта сопақша желкенің арқасында қолға мықтап тіреледі.Бұйым термокамерада кептірілген бук ағашынан жасалған, сондықтан көгеруге бейім емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | АК-4 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ЗАО "Центр сертификации "Техно Тест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/АК-4.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 220-Балталар |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800035431 |
- Бағасы: 840 ₸

