
Гидродеңгей, L 20 м, D 8 мм, Ресей Сибртех шкаласы бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех гидродеңгейі 37054, L 20 м, D 8 мм, шкаласы бар объектілерді бір-бірінен алшақ орналастыру кезінде ауытқуларды анықтау үшін қолданылады. Қарапайым және дәл, бұл құрылыс алаңдарында және күнделікті өмірде жұмыс істегенде пайдалы: қалыптарды жасау, заттарды бір деңгейде орналастыру, еден төсеніштері, сөрелердің астындағы қабырғаларды белгілеу және т.б. Артықшылықтары Қарапайым және түсінікті пайдалану жүйесінің арқасында гидравликалық деңгеймен жұмыс істеу үшін арнайы дайындық қажет емес. Иілгіш шланг 20 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге мүмкіндік береді. Колбалар соққыға төзімді полистиролдан, ал шланг икемді ПВХ материалынан жасалған, сондықтан гидравликалық деңгей зақымданудан қорықпайды. Колбаларда ыңғайлы техникалық қызмет көрсету және сақтау үшін ұстағышы бар аспа бар. Колбалардағы шкала өлшемдердің оқылуын жақсартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Гидродеңгейлер |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 370-Гидроуровни |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Материал | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800025159 |
- Бағасы: 2 177 ₸

