
Гидродеңгей, ұзартылған колба, бедерлі градуирлеу, 20 м Барс Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартылған колбасы және рельефті градуирлеуі бар Барс 37067 гидравликалық деңгейі, 20 м, жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде беттерді тегістеу үшін қолданылады: қалыптарды дайындау, іргетастарды орнату, плиткаларды төсеу, бір-бірінен алшақ орналасқан нысандарды тегістеу. Бедерлі градуирленген ерекше ашық түсті колбалар өлшеу нәтижелерін оқуды жақсартады. Құрал қарқынды пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Шланг 20 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге мүмкіндік береді. Колбалар соққыға төзімді полистиролдан жасалған, ал шланг икемді және сынуға төзімді, бұл зақымданудан жоғары қорғанысты қамтамасыз етеді. Бедерлі шкала уақыт өте келе өшпейді, яғни құрал ұзақ қызмет етуге арналған. Колбалар мөлдірлігінің жоғарылауымен ерекшеленеді — бұл ауа көпіршіктерін уақытында байқауға және жоюға мүмкіндік береді, бұл өлшеу дәлдігін төмендетуі мүмкін. Ұстағышы бар арнайы аспа гидравликалық деңгейді (жинаққа кіреді) күтіп ұстауды және сақтауды жеңілдетеді. Зауыттық қаптамада аспа тұтқасы мен клапан бар, сондықтан құралды жұмыс орнында жылжыту ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Топ | Гидродеңгейлер |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 370-Гидроуровни |
| Материал | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800037961 |
- Бағасы: 2 519 ₸

