
Лазерлік қашықтық өлшегіш Kompakt 70, 0,05-тен 70 м-ге дейін, функциясы. Пифагор, ауданы, көлемі, таймер Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Kompakt 70 лазерлік қашықтық өлшегіш бөлменің қашықтығын, ауданын және көлемін жоғары дәлдікпен өлшеуге арналған. Ол құрылыс, жөндеу жұмыстарын және геодезиялық зерттеулерді жүргізу кезінде пайдалы болады. Қашықтық өлшегіш 5 см-ден 70 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге қабілетті. Артықшылықтары: Қашықтық өлшегіш Пифагор теоремасы бойынша есептеулер жүргізе алады, бұл опция сәуле жолында кедергілер бар объектілерді өлшеу кезінде ыңғайлы болады. Жад функциясы — қашықтық өлшегіш соңғы 20 өлшемнің нәтижелерін сақтайды. Үздіксіз өлшеулер опциясы — объектіден шегіну қажет болса, қажетті қашықтықты табуға болады. Өлшеулер секунд сайын қажетті қашықтық бекітілгенге дейін жүргізіледі. Құрылғы алынған нәтижелерді өз бетінше қосуға және азайтуға қабілетті, бұл пайдаланушының уақытын үнемдейді. Таймер белгіленген уақыттан кейін өлшеуге мүмкіндік береді. Сенімді соққыға төзімді пластик корпусты механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді. Лазер 30 секундтан кейін, ал құрылғының өзі 180 секундтан кейін автоматты түрде өшеді, бұл батареяның қызмет ету мерзімін үнемдейді. Кіріктірілген жарықтандыру тіпті нашар жарықта да жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Алыс қашықтықта жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін 1/4" штативке арналған жіп бар. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жинаққа сөмке-қап және қолға ілуге арналған бау кіреді. Жинақта қазірдің өзінде 2 ААА батареясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Қосымша функциялары | |
| Көлемді есептеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89738 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89738.pdf |
| _пакеттегі ені | 158 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.345 кг |
| Деректерді жадқа енгізу | Иә |
| Штативке отыру мүмкіндігі | Да |
| Алаңды шегеру | Да |
| Пифагор теоремасы бойынша есептеу | Да |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 380-Дальномеры лазерные |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Санақ нүктелерінің саны | 3 |
| Өлшеудің максималды ұзындығы | 70 м |
| Таймердің болуы | Иә |
| Өлшеу қателігі | 70 м +/- 1,5 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996043944 |
- Бағасы: 27 550 ₸

