
Механикалық өлшеу дөңгелегі Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 36001 механикалық өлшеу дөңгелегі немесе курвиметр жердегі қашықтықты өлшеуге арналған. Ыңғайлы механикалық есептегішпен және көрсеткіштерді жылдам қалпына келтіру түймесімен жабдықталған. Үш секциялы телескопиялық тұтқа 925 мм-ге дейін созылады, құралдың жалпы биіктігі 1018 мм, сондықтан доңғалақ кез келген биіктіктегі операторға сәйкес келеді. Аспап жол және парк жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ жер учаскелерін және салынып жатқан объектілерді, ЖКО орындарын өлшеу үшін қажет. Артықшылықтары Бүктелген тұтқасы бар құралдың жалпы ұзындығы 470 мм, бұл курвиметрді сақтауды жеңілдетеді. Тұтқасы алюминийден жасалған және құрылғыны ауырлатпайды — қаптамасыз оның салмағы шамамен 0,6 кг, пайдалану мен тасымалдауға ыңғайлы. Үлкен және анық сандар деректерді алуды жеңілдетеді. Өлшеудің шекті шамасы 9999,9 м құрайды — өлшеуіш дөңгелекті алыс қашықтықтарда пайдалануға болады. Резеңкеленген дөңгелектер сырғанаусыз және бетінен жыртылмай бірқалыпты жүруді қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.333 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 162 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 152 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Өлшеу дөңгелектері |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 360-Измерительные колеса |
| Өлшеу қашықтығы | 9999,9 м |
| Ерекшеліктері | телескопическая рукоятка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056333 |
- Бағасы: 13 395 ₸

