
Өлшеуіш сызғыш, 500 мм, металлдан жасалған Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшеу шегі 500 мм болатын Спарта 305085 металл өлшеуіш таяқшасы бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — сызғыш деформацияға және зақымдануға төзімді аспаптық легирленген болаттан жасалған. Айқын белгілеу — масштаб ойып жазу әдісімен салынған, сондықтан белсенді пайдалану кезінде де өшірілмейді. Пайдалану ыңғайлылығы — сызғыштың қос шкаласы бар, бұл өлшемдерді орындауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 538 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.089 кг |
| Топ | Линейки |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 305-Линейки |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996107998 |
- Бағасы: 772 ₸

