
Өлшеуіш сызғыш, 500 мм, металл Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшеу шегі 30562 мм болатын 500 металл сызғыш бөлшектердің өлшемдерін анықтауға, беттерді белгілеуге және түзу сызықтарды сызуға арналған. Негізінен құрылыс және жөндеу, жобалау, шығармашылықпен айналысу кезінде, металл өңдеуде қолданылады, үйде және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — сызғыш деформацияға және зақымдануға төзімді аспаптық легирленген болаттан жасалған. Айқын белгілеу — масштаб ойып жазу әдісімен салынған, сондықтан белсенді пайдалану кезінде де өшірілмейді. Пайдалану ыңғайлылығы — сызғыштың қос шкаласы бар, бұл өлшемдерді орындауды жеңілдетеді.
| Габариттер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Топ | Линейки |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 305-Линейки |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800022905 |
- Бағасы: 1 192 ₸

