
Сызғыш-деңгей, 800 мм, металл, пластмасса тұтқасы 2 көзше Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл сызғыш- Matrix 30575 деңгейі, масштаб ұзындығы 800 мм, пластмасса тұтқасы және 2 көзі бар, материалдарды белгілеуге және әртүрлі заттарды өлшеуге арналған. Құрал беттердің тігінен және көлденеңінен ауытқу дәрежесін анықтауға мүмкіндік беретін 2 сұйық көзбен жабдықталған. Сызғыш құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдаланылады, сонымен қатар жиһазды орнату және қондырмаларды орнату кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Сызғыш-деңгей қатайтқыштармен нығайтылған қатты алюминий профилінен жасалған, сондықтан деформацияларға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Айқын шкала ұзақ мерзімді пайдалану кезінде де анық көрінеді. Ыңғайлы пластмасса сабы жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.545 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 51 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 805 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Линейки |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 305-Линейки |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996013190 |
- Бағасы: 3 672 ₸

