
Геодезиялық рулетка, 20 м х 12.5 мм, ПВХ таспасы, Спарта жабық дөңгелек корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 312175 геодезиялық рулеткасы жабық дөңгелек корпуста, ПВХ-дан жасалған ені 12,5 мм таспамен, арақашықтықты және өлшемі 20 м-ге дейінгі заттарды өлшеу үшін қолданылады. Жабық корпус құралдың механикалық кернеулерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Өлшеу төсемі ПВХ-дан жасалған, бұл құрылысты жеңілдетеді және рулетканы тасымалдауға ыңғайлы етеді. Рулетка құрылыс алаңында, жер учаскесінде, сондай-ақ үй-жайларды өлшеу кезінде пайдалы.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫПВХ-дан жасалған өлшеуіш таспа тозуға төзімді, сондықтан таспа өлшемі ұзақ уақыт қызмет етеді.Өлшеу таспасының соңында нысанды бекітуге арналған сақина бар, бұл құралдың жұмысын жеңілдетеді.Рулеткада орауға арналған катушка тұтқасы бар, бұл оператордың уақытын үнемдейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.318 кг |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 132 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | ПВХ |
| Таспа материалы | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 12.5 мм |
| Штрих-код | 4044996080628 |
- Бағасы: 1 323 ₸

