
Геодезиялық рулетка, 30 м х 12.5 мм, металл таспа, Matrix жабық корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Геодезиялық рулетка Matrix 31224 жабық корпуста, 30 м х 12,5 мм, металл таспамен, ірі объектілердің арақашықтығы мен өлшемдерін анықтау үшін қолданылады. Механизм зақымданудан қорғалған, себебі ол берік ABS пластиктен жасалған жабық корпусқа салынған. Екі компонентті тұтқа-ұстағыш сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және рулеткамен жұмысты жеңілдетеді. Ол ашық жерлерде, жолдарда өлшеулер жүргізу үшін, сондай-ақ абаттандыру жұмыстары мен картографиялық зерттеулерді жүргізу үшін қолданылады.Артықшылықтары Болат таспа талшықты шыныдан айырмашылығы созылмайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Төменгі жағындағы ұшы рулетканы топыраққа мықтап бекітеді, бұл ұзақ өлшеуді жеңілдетеді.Сақина-ілмек өлшеу таспасының ұшын қолмен ұстау қажеттілігін болдырмай, нысанға мықтап бекітіледі.Орамды тұтқа оператордың уақытын және күшін үнемдей отырып, таспаны жылдам орауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Таспа материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 162 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 312-Корпусы жабық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 12.5 мм |
| Штрих-код | 4044996014463 |
- Бағасы: 6 952 ₸

