
Геодезиялық рулетка, 20 м х 12.5 мм, ПВХ таспасы, Спарта ашық корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Геодезиялық рулетка Sparta 314305 ашық корпуста, 20 м х 12,5 мм, ПВХ таспасы бар, — объектілердің арақашықтығы мен өлшемдерін 20 м-ге дейін анықтауға арналған өлшеу құралы. Топырақта бекітуге арналған сүйір ұшы мен ілмек сақинасы ұзын өлшемдерді жалғыз орындауға мүмкіндік береді. Рулетка құрылыс, геодезиялық түсірістер, жер телімдерін түгендеу, ландшафтық дизайнды қалыптастыру кезінде қолданылады. Артықшылықтары Өлшеуіш қалақ коррозияға ұшырамайды және бедерлі беттерді өлшеу кезінде ыңғайлы, өйткені ПВХ-материалдан жасалған. Рулетка қайтару механизмінің ыңғайлы ұзартылған тұтқасының арқасында таспаны жылдам айналдыруға мүмкіндік береді. Құралды қолмен ұстау ыңғайлы, себебі ол арнайы тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Корпусы ашық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 314-Корпусы ашық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | ПВХ |
| Таспа материалы | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 12.5 мм |
| Штрих-код | 4044996107943 |
- Бағасы: 1 600 ₸

