
Геодезиялық рулетка, 30 м х 12.5 мм, металл таспа, Matrix ашық корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Геодезиялық рулетка Matrix 31443 ашық корпуста, 30 м х 12,5 мм, металл таспамен, үлкен аумақтарда өлшемдерді орындау үшін қолданылады. Корпус механикалық зақымға төзімді, себебі ол соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Рулетка сүйір ұшы арқылы топыраққа мықтап бекітіледі, бұл ұзын өлшемдерді орындауды жеңілдетеді. Құрал құрылыс жұмыстарын, геодезиялық және картографиялық зерттеулерді, жер учаскелері мен жолдарды өлшеуді жүргізуде пайдалы болады.Артықшылықтарыөлшеуіш тор металдан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктігімен және созылуға төзімділігімен сипатталады.Орау механизмі ыңғайлы тұтқамен жабдықталған, бұл өлшеуіш таспаның корпусқа оралуын жеңілдетеді.Рулетка құралдың сенімді ұсталуын және ыңғайлы сақталуын қамтамасыз ететін екі бөліктен тұратын тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Таспа материалы | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.729 кг |
| Ұзындығы | 30 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Корпусы ашық геодезиялық рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 314-Корпусы ашық геодезиялық рулеткалар |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 12.5 мм |
| Штрих-код | 4044996087597 |
- Бағасы: 4 742 ₸

