
Рулетка Chrom, 5 м x 13 мм, хромдалған корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Chrom 31040 рулеткасы, 5 м х 13 мм, хромдалған корпуста заттар мен қашықтықты өлшеу үшін қолданылады. Оның дәлдік класы 2 және бөлу бағасы 1 мм. Корпус соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және хромдалған, бұл құлау немесе соғу кезінде зақымдану қаупін азайтады. Рулетка жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар үйде пайдалануға жарамды.Артықшылықтарытізбек таспаның соңында тойтармалармен мықтап бекітілген және жұмыс кезінде сырғып кетпейді.Бекіткіш түйме таспаны қажетті ұзындықта ұстайды, бұл өлшеуді жеңілдетеді.Корпуста металл қыстырғыш бар, оның көмегімен рулетканы белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996015804 |
- Бағасы: 783 ₸

