
Рулетка Continuous fixation, 3 м х 16 мм, екі компонентті корпус, бірқалыпты бекіту Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рулетка Matrix Continuous fixation 31086, 3 м х 16 мм, екі компонентті корпуста, тегіс бекітпесі бар, — бөлу бағасы 1 мм және дәлдік класы 2 болатын өлшеу құралы. Эргономикалық корпус жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға ыңғайлы орналасады. Ілмек тойтармалар көмегімен өлшеу лентасының соңында мықтап бекітілген. Рулетка күнделікті өмірде пайдалы, сонымен қатар құрылыс немесе жөндеу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары ABS пластиктен жасалған корпус ішінара резеңкеленген, бұл құралдың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді."True zero" жылжымалы ілгегі шектегіштің қалыңдығын өтейді, бұл сыртқы және ішкі өлшемдердің дәл нәтижелерін алуға мүмкіндік береді.Дизайнда таспаны бекітудің 2 тәуелсіз механизмі қарастырылған, бұл өлшеуді жеңілдетеді.Рулеткада оны білегіңізге тағуға мүмкіндік беретін белдік бар.Корпустың бүйір бетіне металл қыстырғыш-қысқыш бекітілген, оның көмегімен құралды белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.129 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996015811 |
- Бағасы: 661 ₸

