
Рулетка Double fixation, 10 м х 25 мм, резеңкеленген корпус, қос бірқалыпты бекіту Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рулетка Matrix Double fixation 31061, 10 м х 25 мм, резеңкеленген корпуста, қос тегіс бекітпесі бар, екі нүкте арасындағы қашықтықты анықтауға арналған. Соққыға төзімді ABS-пластиктен және ПВХ-дан жасалған екі компонентті корпус механикалық зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді. Ілмек өлшеуіш таспаның соңындағы тойтармалармен мықтап бекітілген. Құрал құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындау кезінде қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы.Артықшылықтарытаспаны бекітудің екі түймесі — тығын және бүйірлік түйме - жиі өлшеуді жеңілдету үшін кідірту.Рулетканы білегіңізге тағуға мүмкіндік беретін нейлон бау.Рулетканы белдікке бекітуге болатын металл кронштейн.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996015842 |
- Бағасы: 2 141 ₸

