
Рулетка Rubber, 5 м х 19 мм, резеңкеленген корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Рулетка Matrix Rubber 31002, 5 м х 19 мм, резеңкеленген корпуста — өлшемдер мен қашықтықтарды анықтауға арналған өлшеу құралы. Ең көп таралған 2 дәлдік класына және 1 мм бөлу бағасына ие. Ілмек екі тойтармамен мықтап бекітілген және жұмыс кезінде кері серпілмейді. Рулетка жөндеу және құрылыс кезінде, сондай-ақ үй шаруашылығында қолданылады.Артықшылықтарырезеңкеленген ABS пластиктен жасалған корпус механикалық зақымға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Үлкен сандар үлкен нысандар мен қашықтықтарды өлшеуді жеңілдетеді.Корпустың алдыңғы жағындағы құлыптау түймесі, сондай-ақ оның бүйір және астыңғы жағындағы 2 кідірту түймесі рулеткамен жұмыс істеуді ыңғайлы етеді.Білекке бекітуге арналған бау аспаптың құлап кетуіне жол бермейді.Корпустағы қыстырғыш рулетканы белдік белдікке бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.212 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996028156 |
- Бағасы: 875 ₸

